Загальні відомості про анамегатори

 

Анамегатори — рідкі речовини, призначені для обробки палив і олив двигунів внутрішнього згоряння (газолін, бензин, гас, дизельне паливо, флотський мазут, моторні та трансмісійні масла). Після анамегаціі палива знижуються: витрата палива, температура і токсичність вихлопних газів. Анамегірованное масло зменшує тертя тертьових пар, їх знос, піднімає і вирівнює компресію по циліндрах.

 
 
 
 
 
 
 
 

Принцип дії
Вода H2O

Ізопропиловий спирт
CH3CH(OH)CH3
Оброблено карбамідом
(збагачений воднемм та киснем)
(NH2)2CO

Автомобільний і залізничний транспорт

З 1991 року анамегатори палив та мастил використовуються у всіх типах двигунів внутрішнього згоряння. Анамегатори чудово зарекомендували себе в двотактних і чотиритактних, форсованих двигунах і з турбонаддувом.

В результаті численних випробувань і досліджень встановлено, що анамегатори дозволяють економити паливо від 8 до 15%, у кілька разів зменшують витрату моторного мастила, знижують тертя і знос тертьових поверхонь, збільшуючи міжремонтний пробіг, покращують екологію, знижують токсичність і димність вихлопних газів.

 

Зовнішній вигляд деталей після застосування анамегатора: головка циліндра, поршень, форсунка:

З 1996 року почався процес випробувань і впровадження анамегатора дизпалива «Адізоль Т-6» на Українській залізниці.

За 8 років експлуатації на всіх залізницях України нормативи витрати палива були знижені на 8-9%, при цьому наявні дані свідчать про додаткову економію дизельного палива, не менше 3%.

Під постійним контролем знаходиться облік впливу «Адізоль Т-6» на технічний стан деталей, агрегатів і двигунів в цілому. Як підтвердили роки експлуатації, «Адізоль Т-6» робить позитивний вплив на всю паливну апаратуру, елементи камер згоряння і вихлопних трактів двигунів, підтримуючи їх поверхні в прекрасному робочому стані, істотно продовжуючи терміни служби форсунок, плунжерних пар, газорозподільного механізму, турбін та ін .

У ході всебічного вивчення впливу анамегатора
"Адізоль-Т-6" було встановлено: зниження добової витрати масла на чад, зменшення змінюваності за основними бракувальними параметрами і значне збільшення загального терміну придатності. Це дало можливість економити, окрім палива, ще й 12-18% моторного мастила.

У ході контролю токсичності відведених газів, на перших етапах було встановлено відносне зниження кількості окису вуглецю (СО) на 21%. Потім ефективність збільшилася в кілька разів. Кількість сажі у вихлопі стало менше в 1,5-4 рази, в залежності від стану двигуна, що особливо важливо для збереження навколишнього середовища.

 

 

 

 

додаткова
економія
моторного мастила
зменшення окису
вуглецю у вихлопі
Судноплавство: річкові та морські судна

Застосування анамегатора палив і мастил на річкових і морських суднах - напрямок, який дозволяє істотно знизити експлуатаційні та енерго- витрати в галузі, зменшити кількість шкідливих викидів. Практичне використання анамегатора показало високі споживчі якості продукту, простоту і безпеку застосування:

  • Питома витрата палива знизилася на 10-12%
  • На всіх суднах відзначено зниження витрати масла в 2 рази
  • Збільшення міжремонтних термінів і моторесурсу двигуна
  • Збільшення швидкості оборотності судна (одержання додаткових ходових діб) на 10-15%

Компанією проводилися випробування та впровадження на кораблях Укррічфлоту (Україна), судноплавної компанії «Протей» (Росія, Хабаровський край) і Сполученого Ленського річкового пароплавства (Росія). Результати випробувань та подальшого впровадження підтвердили, що в результаті використання анамегатора економія палива склала 10-12% у порівнянні зі звичайним.

На всіх суднах відзначено дворазове зниження витрати масла, зі збільшенням моторесурсу двигуна. Так, у компанії «Прометей», - за погодженням з морським реєстром - планові терміни ремонту дизельних двигунів після застосування анамегатора були збільшені в 2 рази. Крім цього, відзначено збільшення швидкості оборотності судна (збільшення середньої швидкості руху на маршруті) на 10-15%.

 

 
Вікно для вихлопних газів
до застосування Адізоль Т-6
 Вікно для вихлопних газів
після застосування Адізоль Т-6

Невисока питома вартість анамегатора і висока ефективність роблять застосування анамегатора Т-6 економічно вигідним і дуже перспективним, як з економічної, так і з екологічної точок зору.

На сьогоднішній день анамегатори успішно застосовуються на вантажних і пасажирських суднах забезпечуючи високі економічні показники. Крім того, враховуючи процес постійного зростання цін на паливо, і відповідно підвищення доцільності застосування анамегатора, кількість постійних споживачів неухильно зростає з кожним днем.

Якщо у вас є питання чи пропозиції, ви можете подзвонит чи написати нам,
ми із задоволенням відповімо на них.