• Про компанію
  • Історія
  • принципи
  • Досягнення
  • Новини
  • ЗМІ про нас
  • Контакти

Про компанію

Київське підприемство «Адіоз» засноване у 1991 році та спеціалізуєтся на розробці та виробництві оригінальних хімічних продуктів – АНАМЕГАТОРІВ, які дозволяють отримувати модифікації вуглеводних палив та мастил, які по якості переважають паливно-мастильні матеріали відомих фірм світу, що поліпшують їх екологічні властивості.

 

 

Ми займаємося розробкою і вдосконаленням «енергозберігаючих технологій», по праву іменованих «Технологіями XXI століття».

Представляємо на ринок свою останню розробку - анамегатори вуглеводневих палив (для скрапленого газу, бензину, дизельного палива, мазуту, природного газу і вугілля). «Анамегатор» - це узагальнена назва класу речовин, що додаються до палив в невеликій кількості (менше 0,01% по масі) і комплексно поліпшують процес горіння. Анамеговане паливо має меншу кінематичну в'язкість, ніж паливо без анамегатора, що, надалі, сприяє мілкодисперсному розпорошенню палива при його подачі через форсунку в камеру згоряння. В наслідок чого суттєво збыльшуеться рівномірність змішування палива з повітрям. Значна оптимізація термодинаміки згоряння паливоповітряної суміші забезпечує більш "м'яку і рівну" роботу двигуна, більш повне згоряння палива і, як наслідок, зниження його витрати.

Вченим і фахівцям, які створили анамегатори, вдалося отримати високоякісні палива і масла не змінюючи їх молекулярну структуру. При використанні анамегатора палив оптимізується повнота та своєчасність згоряння палива; знижується вміст у вихідних газах СО, NOx, CxHy та ін. шкідливих для людини з'єднань;. Застосування анамегатора масел сприяє нарощуванню і точній підгонці поверхонь тертя; забезпечує зниження теплових, механічних і хімічних навантажень на масло; виключає сухе тертя, утворення піттінгів, «водневу втому» металу, знижуючи швидкість зносу тертьових пар; забезпечує відмивання лаконагаровідкладень і подальше зменшення їх утворення.

Дані речовини виявилися унікальними, що підтверджено міжнародними патентами, «Ноу-Хау» на анамегатори палива «Адізоль» і масла «Озерол».

На сьогоднішній день наше підприємство випускає продукцію наступних найменувань:
• анамегатори палив: «Адізоль Т-4», «Адізоль Т-6»;
• анамегатора мастил: «Супер Золотий Озерол МП-8», «Діамантовий Озерол МП-10».

Безперечним фактом якості продуктів є те, що анамегатори пройшли прискіпливі багаторазові випробування не тільки на підприємстві виробника, а й у багатьох наукових і виробничих організаціях, серед яких всі залізниці України, гірничо-збагачувальні комбінати, безліч автопарків, суднових компаній України, Росії та інших держав.

Продукт Анакларид - застосовується для підвищення якості спалювання твердого палива (вугілля, горючих сланців і т.д.) і природного газу. Ведуться промислові випробування Анакларидів для підвищення нафтовіддачі пластів.

Пропонуємо професійне співробітництво в галузі впровадження енергозберігаючих технологій.

Історія компанії

Принципи

Безпека
Продукція компанії Адіоз пройшла ретельні перевірки на предмет її безпеки, як для людей, так і для котельного обладнання. Що підтверджується висновком державної санітарно-епідеміологічної Служби України, а також висновками, після детального випробувань проведених фахівцями ВАТ "Бійський котельний завод".

Ефективність
Ефективність застосування анамегатора палив підтверджена багаторазовими випробування двигунів внутрішнього згоряння з анамегірованимі паливом і маслом. Спектр використання анамегованих палив і мастил досить широкий, від автомобільних двигунів до суднових і локомотивних дизелів.
Випробування для визначення еффетівності застосування анакларида проводилися фахівцями ВАТ НПІ "ЦКТІ".

Досягнення

 
 
Згідно з даними Державних органів статистики України, ТОВ «НВП« Адіоз »стало Лідером Національного рейтингу якості товарів і послуг серед вітчизняних виробників, які працюють згідно КВЕД 24.15.0
 
ТОВ «НВП« Адіоз »визначено державою як« Лідер галузі 2010 »
 
ТОВ «НВП« Адіоз »визначено державою як« Лідер галузі 2015 »
Контактна інформація

Придбати продукцію і отримати необхідні консультації кожен бажаючий може в офісі підприємства "АDIOZ"

Адреса: вул. Ревуцького, 31, Київ, 02068, Україна.

Телефони: +380 44 563-41-99, +380 44 563-99-13, +380 67 440-56-10.

E-mail: [email protected]

Ім'я
Телефон або e-mail
Назва компанії
Коментар
Якщо у вас є питання чи пропозиції, ви можете подзвонит чи написати нам,
ми із задоволенням відповімо на них.