Адольф Озерянський
Засновник
Батьку присвячується!
Кожній людині, хоча б один раз у житті, Бог дає свій шанс. "ADIOZ", не претендуючи на щось надприродне, намагається кожному, хто проявляє хоч мізерну зацікавленість його продукцією, надати три шанси. Дізнатися, усвідомити, скористатися для своєї прямої користі тим, що природа дала нам.

Життя чудових людей, їх напрацювань, винаходів, відкриттів, в кінці-кінців давали, дають і неодмінно будуть давати полегшення в боротьбі за виживання, яким є наше життя, за самим рідкісним винятком - терниста і важка. А справжнє визнання приходить вже після того, коли Геній покинув цей тлінний Світ.
Можна, дізнавшись про нове, його не помітити, забути почуте і побачене. Просто не захотіти рахуватися з ним. Але, якщо це вже вистраждане і віддано людям на благо, то, рано чи пізно, це нове проб'є собі стезю в життя. Нехай сувору, нехай непросту, але яка неодмінно перейдеь у широкий шлях.

Ми вже навчилися усвідомлювати, що таке моральний і фізичний знос. Комп'ютер, наприклад, випущений рік тому, який вважався дивом техніки, сьогодні, в кращому випадку, справляється з нескладними дитячими іграшками. Автомобіль, який пробіг пару-трійку сотень тисяч кілометрів, просто набридає власнику "при грошах", стаючи непрестижним. Хоча для іншого - це все ще верх досконалості.
Поки що можна лише мріяти, хоча, думаю, вже не довго залишилося, про антигравітаційні перельоти, енергії холодного термоядерного синтезу і навіть просто "з вакууму".
Однак, сказати про практично "вічний" двигун, який стоїть у Вас в автомобілі, ми вже можемо. Прямо зараз!
Якщо знати про те, що дають людям анамегатори, можна бути впевненим, що ціле століття (100 років) один і той же двигун працювати може, а отже повинен ...

ТОВ "НВП" Адіоз" зайняв перше місце в Національному Бізнес Рейтингу України в 2015 році!

Національний Бізнес Рейтинг 2015

Якщо у вас є питання чи пропозиції, ви можете подзвонит чи написати нам,
ми із задоволенням відповімо на них.